Bitcoin

Bitcoinové obchodovanie sa líši od nákupu a dražby. Keď obchodujete so spoločnosťami Bitcoins, znamená to, že sa aktívne pokúšate nakupovať Bitcoiny za nízku cenu a predávate ich späť za vyššiu cenu v relatívne krátkom časovom intervale. Úspešné obchodovanie vyžaduje znalosti a prax. Obchodovanie na trhu je obsadené veľmi veľkými hráčmi, ktorí len čakajú nováčikov, ktorí prichádzajú a míňajú svoje peniaze bezúčelne. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bitcoin obchodovaní, čítajte ďalej. Tu nájdete niekoľko praktických tipov, ktoré vám pomôžu.

Niektorí ľudia by chceli investovať svoje peniaze do ťažby Bitcoinov. V posledných niekoľkých rokoch je ťažba Bitcoinov výnosná len vtedy, ak sa vykonáva vo veľkých mierkach. To znamená, že budete potrebovať drahé banské zariadenia a dúfajme, že budete mať prístup k bezplatnej elektrine. Tiež je zvyčajne oveľa efektívnejšie kúpiť Bitcoiny s týmito peniazmi namiesto toho, aby ste ich použili na nákup banského zariadenia tilbud.

Niektorí z vás možno počuli o najrôznejších stránkach, ktoré vám prostredníctvom nich umožňujú získať Bitcoiny. Toto je známe ako ťažba a tieto stránky spadajú do jednej z dvoch kategórií: Sú to úplné podvody, ktoré utečú s vašimi peniazmi a v skutočnosti ich nepoužívajú na ťažbu meny Bitcoin. Alebo to nie sú podvody, ale sú to zlé investície, pretože budete pravdepodobne môcť získať viac Bitcoinov, ak tieto peniaze len použijete na nákup Bitcoinov namiesto platenia na stránke.

Investujte do spoločností Bitcoin a rozširujte tak svoje Bitcoiny. Každý druhý deň dostanem otázku o webe alebo spoločnosti, ktorá tvrdí, že zdvojnásobí vaše Bitcoiny, dá vám divoký denný úrok na vaše Bitcoiny alebo im pomôžete investovať do nejakej komplexnej a temnej schémy. Tieto stránky je možné kategorizovať väčšinou ako podvody alebo programy s vysokou výnosnosťou. Čo tieto stránky zvyčajne robia je, že berú peniaze od ľudí po celom webe a sľubujú, že im poskytnú dobré výnosy. Potom začnú platiť tieto výnosy prostredníctvom peňazí, ktoré dostanú z nových registrácií a vytvoria veľký rozruch okolo stránky. Zvyčajne budú mať aj nejaký odporúčací program, ktorý používateľom prinesie zisk, ak túto chýru rozšíria medzi svojich priateľov, ktorí tiež investujú. Bude to trvať približne 3-4 mesiace, kým jeden deň internetová stránka jednoducho prejde do režimu off-line a peniaze sa stratia. Žiadne ďalšie platby sa nebudú robiť. Ľudí jednoducho podviedli a okradli.

V posledných troch rokoch som preskúmal mnohé investičné stránky spoločnosti Bitcoin a ja som ešte nenašiel web, ktorý môžem povedať, že je legitímny alebo je do neho bezpečné investovať. Akákoľvek stránka, ktorá vám sľubuje niečo, čo je príliš dobré na to, aby to bolo pravdivé, je pravdepodobne len fasáda pre podvodníkov, ktorí sa snažia ukradnúť vaše mince. Ako môžete zistiť, či je web podvodom? Jednoducho použite testovací nástroj BitTeam.

Takže mali by ste investovať do Bitcoinov? Teraz môžete zrejme vidieť, že odpoveď nie je tak jednoduchá. Nejde len o to, či by ste mali investovať, ale aj o tom, ako investovať. Ako som povedal na začiatku, začnite sa vzdelávať. Získajte informácie o mene, o tom, čo ju ovplyvňuje, o jej výhodách a nevýhodách, atď. Môžete získať veľa základného vzdelania prostredníctvom rôznych bezplatných kurzov Bitcoin. Držíme vám palce pri investovaní a pozor na podvody!